Logotyp poziomy MotoryzacyjnaPasja.pl

Serwis grupy VAG

Serwis grupy VAG w Warszawie

W MotoryzacyjnejPasji widzimy w samochodach Grupy VAG nie tylko pojazdy, ale prawdziwe dzieła sztuki na kołach. Każdy model, od dynamicznych Audi po komfortowe Volkswageny, stanowi inspirację do tworzenia niezwykłych historii motoryzacyjnych. Nasza pasja do marki przekłada się na precyzyjną opiekę, jaką świadczymy nad każdym pojazdem z Grupy VAG.

W naszym serwisie specjalizujemy się w kompleksowej opiece nad pojazdami należącymi do  Grupy VAG, obejmującej marki takie jak Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda czy Porsche. Jako doświadczeni specjaliści, zdajemy sobie sprawę z unikalnych potrzeb i wysokich standardów tej grupy samochodów, oferując kompleksowe usługi serwisowe, naprawcze i konserwacyjne.

serwis audi warszawa

Nasze usługi

Profesjonalna diagnostyka 

Dysponujemy zaawansowanym sprzętem diagnostycznym, dostosowanym do specyfiki pojazdów z Grupy VAG. Precyzyjna diagnostyka pozwala szybko identyfikować i usuwać wszelkie problemy.

Regularne przeglądy i konserwacja

Zapewniamy kompleksowe przeglądy i konserwację, dostosowane do specyfiki modeli Grupy VAG. Dbamy o każdy szczegół, aby utrzymać doskonałe stan techniczny i estetyczny Twojego pojazdu.

Naprawy mechaniczne

Nasza ekipa doświadczonych mechaników specjalizuje się w naprawach mechanicznych. Bez względu na skalę problemu, gwarantujemy profesjonalne i skuteczne naprawy.

Oryginalne części BMW

W naszym serwisie używamy wyłącznie oryginalnych części zatwierdzonych przez Grupę VAG, co gwarantuje pełną zgodność i wysoką jakość napraw.

Co nas wyróżnia?

Z ponad kilkunastoletnim doświadczeniem w motoryzacji, nasza firma doskonale rozumie różnorodność potrzeb klientów, co przekłada się na perfekcyjne wykonanie każdego projektu.

Nasze wieloletnie zaangażowanie w branży motoryzacyjnej to nie tylko doświadczenie, ale także tradycja, którą kultywujemy. Stawiamy na najwyższą jakość wykonania, korzystając z renomowanych materiałów i podzespołów od światowych producentów.

Nasza radość to Twoje zadowolenie. Od 8 lat tworzymy auta i niezapomniane historie, z pasją i indywidualnym podejściem. Wybierając nas, otrzymujesz nie tylko usługę, ale partnera gotowego spełnić Twoje motoryzacyjne marzenia.

Nasza oferta

Usługi z Motoryzacyjną Pasją

Serwis BMW

Serwis grupy VAG

Serwis Mercedes-Benz

Przykładowe realizacje

BMW Seria 5 G30 LCI

Golf R MK7/MK7.5

Lexus RC 200T
Audi A5 Sportback 2020

Audi A5 Sportback 2020

BMW Seria 3 F30

Wasze opinie

Grzesio Czesio
Grzesio Czesio
2023-10-03
I am buying car detailing cosmetics here and I love this place. You can tell right away that the owner has a real passion and great knowledge. I have never had a feeling that I was tricked into buying something I didn't need nor into overpaying for pro products that I don't need as a beginner. When you shop personally you can count on a nice conversation and useful pointers if you need them.
Katarzyna Tomczyk
Katarzyna Tomczyk
2023-06-01
Bardzo pomocna i profesjonalna obsługa. Pan poszedł mi na rękę jeśli chodzi o godziny dostarczenia i odbioru samochodu. Wszystko poszło sprawnie i w miłej atmosferze. Zasłużone 5 gwiazdek, polecam!
Marcin Kosiński
Marcin Kosiński
2023-05-02
Profesjonalizm w 100% 🙂
Katarzyna Szaniawska
Katarzyna Szaniawska
2022-12-27
Profesjonalne miejsce z profesjonalną obsługą.
Michal Kaczmarski
Michal Kaczmarski
2022-12-05
Kuba, człowiek pełen pasji do tego co robi. Jednoosobowy dream team :). Miejsce bardzo niepozorne ale niech Was to nie powstrzyma. Załatwi wszystko, doradzi, podpowie. Zdecydowanie polecam.
King Garage
King Garage
2022-12-02
Pełen profesjonalizm, z czystym sumieniem mogę polecić!

Zapraszamy do kontaktu!

Jesteś już zdecydowany, ale potrzebujesz dopytać lub uzyskać profesjonalnej poradę?